Producenci

Centrimax oferuje używane i całkowicie odnowione separatory, dekantery i wirówki następujących producentów:

 

GEA Westfalia Separator

GEA Westfalia

Separatory i dekantery niemieckiej firmy GEA Westfalia Separator na całym świecie słyną z wysokiej jakości i absolutnej niezawodności.

Dowiedz się więcej o GEA Westfalia Separator

 

Alfa Laval (Tetra Pak) *

Alfa Laval (Tetra Pak)

Alfa Laval jest wiodącym producentem kluczowych rozwiązań do oddzielania cieczy jak i technologii przepływów. Innowacyjne maszyny i urządzenia oraz systemy branżowe są dostosowywane do wymagań klientów dzięki kompleksowej oferty serwisowej.

* Centrimax nie jest autoryzowanym partnerem firmy Alfa Laval

Dowiedz się więcej o Alfa Laval

Flottweg

Flottweg SE

Niemiecka firma Flottweg od ponad 60 lat produkuje wirówki dekantacyjne jaki i separacyjne, prasy taśmowe i inne urządzenia charakteryzujące się wysoką wydajnością i sprawnością. Odgrywają kluczową rolę w wielu branżach przemysłowych przy oczyszczaniu cieczy, rozdzielaniu mieszanin, zagęszczaniu i odwadnianiu.

Dowiedz się więcej o Flottweg

Siebtechnik

Siebtechnik

Firma Siebtechnik zajmuje się rozwojem i skonstruowaniem wirówek o działaniu ciągłym. Dostarcza wirówki ślimakowo-sitowe, wirówki pulsacyjne (tzw. Wirówki typu pusher), wirówki ślizgowe i wirówki dekantacyjne.

Dowiedz się więcej o Siebtechnik

Andritz Separation

Andritz Separation

W ciągu ostatnich lat firma Andritz Separation przyjęła firmy Netzsch Filtration, 3Sys Technologies, Bird, KHD Humboldt Wesdag, Guinard, Lenser, KMPT, Escher Wyss, Frautech Royal GMF Gouda, Sprout Bauer i Vandenbroek. W ten sposób stała się ważnym partnerem w dostawie technologii separacji. Andritz dostarcza wirówki separacyjne, wirówki ślimakowo-sitowe, wirówki pulsacyjne (tzw. wirówki typu pusher), wirówki ślizgowe i wirówki dekantacyjne.

Dowiedz się więcej o Andritz Separation

Hiller

Hiller

Firma Hiller z Vilsbiburgu (Bawaria) została założona w 1971 roku przez Georga Hillera. Od 2018 roku Hiller jest częścią szwajcarskiej grupy Ferrum i specjalizuje się w rozwoju i produkcji wirówek dekantacyjnych do oddzielania faz stałych i ciekłych.

Więcej o Hiller…

Inne

Sonstige Hersteller

Firma Centrimax - Winkelhorst Trenntechnik GmbH oferuje również maszyny innych producentów technologii separacji.

Dowiedz się jakie inne firmy znajdziesz w naszym asortymencie

Napisz do nas!

Jaka jest suma 4 i 9?