PŁAĆ MNIEJ, BĄDŹ WYPŁACALNY

Niemiecka jakość: w Centrimax otrzymasz wirówki przemysłowe, dekantacyjne i separacyjne, które są tak niezawodne jak nowe maszyny, jednak aż o 70% tańsze.

Chętnie Ci pomożemy i doradzimy! Dzięki naszemu ponad 50-letniemu doświadczeniu w zakresie technologii separacji odśrodkowej udało nam się zdobyć obszerną wiedzę. Jesteśmy specjalistami od wielu marek i na pewno znajdziemy odpowiednią dla Ciebie maszynę.

Oferujemy całkowicie odnowione wirówki separacyjne, dekantacyjne i wiele innych używanych wirówek przemysłowych znanych producentów, takich jak GEA Westfalia Separator, Alfa Laval, Flottweg, Siebtechnik, Andritz Separation (KMPT - Krauss-Maffei), Heinkel czy CEPA, do różnych zastosowań.

Wyremontowane wirówki Centrimax to wysokojakościowe produkty renomowanych producentów, które zostały gruntownie odnowione i dostosowane do najnowszego stanu techniki z nowoczesnymi sterownikami PLC. Niesprawne części są naprawiane i wymieniane. Części zużywające się są zawsze odnawiane. Po montażu wirówki są tak niezawodne jak fabrycznie nowe maszyny. Przed dostawą przeprowadzamy dokładny bieg próbny na naszym stanowisku kontrolnym. Oprócz funkcjonalności, sprawdzane i rejestrowane są również wartości drgań.

 

Napisz do nas!

Jaka jest suma 5 i 9?