Hiller

Firma Hiller została założona w 1971 roku w Vilsbiburgu i jest dziś światowym dostawcą wirówek dekantacyjnych. W 2018 r. stała się częścią grupy Ferrum, odkąd firma Hiller jest ważnym globalnym partnerem.

Centrimax dostarcza używane i całkowicie odnowione wirówki Hiller. Ponieważ Centrimax wyposaża wirówki firmy Hiller w najnowszy system sterowania PLC (Siemens S7), łatwo mogą być dostosowane do wymagań klienta.

Nasz asortyment produktów obejmuje 2-fazowe wirówki dekantacyjne i 3-fazowe wirówki dekantacyjne firmy Hiller.

2-fazowe wirówki dekantacyjne firmy Hiller

Dekantery firmy Hiller są dostępne dla wszystkich wielkości wirówek Hiller, dla wszystkich zastosowań 2-fazowych. W zależności od technologii lub branży, są dostępne w wykonaniu higienicznym dla przemysłu spożywczego lub w wykonaniu ATEX. Poziom automatyzacji zostaje ustalony zgodnie z wymaganiami klienta.

3-fazowe wirówki dekantacyjne firmy Hiller

3-fazowe wirówki dekantacyjne firmy Hiller również są dostępne w wykonaniu higienicznym lub w wykonaniu przeciwwybuchowego ATEX. Podczas kapitalnego remontu, wirówki zostają wyposażone w najnowszy system sterowania PLC (Siemens S7). W ten sposób mogą być dostosowane do związanych z poziomem automatyzacji wymagań klienta.

Napisz do nas!

Jaka jest suma 8 i 8?