Tańsza alternaywa

Niemiecka jakość: Wyremontowane i odnowione wirówki przemysłowe, dekantacyjne i separacyjne oferują wiele korzyści. W Centrimax otrzymasz wirówki, które są tak niezawodne jak nowe maszyny, jednak aż o 70% tańsze. W ten sposób płacisz mniej i nie zaryzykujesz swojej wypłacalności. Ponieważ posiadamy ponad 700 wirówek dostępnych w naszym własnym magazynie, możliwa jest o wiele szybsza dostawa niż zwykle.

Nasi doświadczeni fachowcy poddają wirówki remontowi kapitalnemu lub bieżącemu, podczas którego maszyny otrzymują nowe sterowanie PLC (Siemens S7). Każda odnowiona wirówka jest przed dostawą testowana na naszym stanowisku kontrolnym. Następnie pomagamy Ci podczas uruchamiania i integracji w istniejące procesy.

Aby uzyskać wirówkę bezpieczną, niezawodną i trwałą, należy zakupić używane wirówki tylko od specjalisty od wirówek. Jest wiele powodów by kupić maszynę od Centrimax: otrzymasz wirówki, które są tak niezawodne jak nowe maszyny, jednak aż o 70% tańsze i z gwarancją mechaniczną.

Gwarancja mechaniczna

Jesteśmy specjalistami od wszelkich rodzajów wirówek wielu marek. Przed dostawą wszystkie maszyny poddane są kapitalnemu lub bieżącemu remontowi i są objęte gwarancją mechaniczną. Remont przeprowadzają i nadzorują nasi doświadczeni eksperci.

Do 70% taniej

Oferujemy całkowicie odnowione wirówki separacyjne, dekantacyjne i wiele innych używanych wirówek przemysłowych znanych producentów, takich jak GEA Westfalia Separator, Alfa Laval, Flottweg, Siebtechnik, Andritz Separation (KMPT - Krauss-Maffei), Heinkel czy CEPA, do różnych zastosowań. A nasze wirówki są aż o 70% tańsze od fabrycznie nowych maszyn.

Remont kapitalny

Remont kapitalny używanej wirówki to zadanie dla prawdziwych specjalistów. Nasi eksperci posiadają wieloletnią wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii separacji odśrodkowej. Na początku remontu kapitalnego maszyna jest rozkładana na części.

Remont bieżący

W ramach przeglądu bieżącego nasi specjaliści sprawdzają najważniejsze części maszyny pod kątem funkcjonalności i zużycia. W trakcie tych prac wszystkie łożyska i uszczelki są wymieniane na części oryginalne.

Sterowniki PLC

Odnowione wirówki z reguły wyposażone są w nowy, specyficzny dla procesu i klienta system sterowania PLC (Siemens S7 z graficznym panelem operatorskim). Nowy sterownik PLC jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Bieg próbny, integracja w procesy i uruchomienie

Oferujemy pełen pakiet usług: Kupując wyremontowaną wirówkę skorzystasz podwójnie: odnosisz mniejsze koszty inwestycyjne w porównaniu z kupnem fabrycznie nowej maszyny. Poza tym, dzięki dużej dostępności magazynowej Centrimax oferujemy o wiele krótszy czas dostawy. Po pomyślnym zakończeniu przeglądu technicznego, na życzenie, nasi specjaliści pomogą Ci również w uruchomieniu i wdrożeniu maszyny w istniejące procesy produkcyjne na miejscu.

Napisz do nas!

Prosimy obliczyć 3 plus 8.