Andritz Separation

KMPT (Krauss-Maffei)/Frautech/KHD (Humboldt-Bird)

Firma Centrimax - Winkelhorst Trenntechnik GmbH dostarcza całkowicie odnowione wirówki do różnych zastosowań firmy Andritz. Całkowicie odnowione przez Centrimax wirówki są trwałe i niezawodne. Dlatego że zostaną wyposażone nowym programowalnym sterownikiem logicznym (PLC), bezproblemowo można je wdrożyć w obecny proces produkcyjny. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi wirówki koszowe z osią poziomą (tzw. wirówki typu peeler), wirówki wibracyjne, wirówki pulsacyjne (tzw. wirówki typu pusher), wirówki ślimakowo-sitowe, dekantery i separatory grupy Andritz Separation.

Pod nazwą Andritz Separation ujęte zostały firmy KMPT (dawniej Krauss-Maffei), Bird (dawniej KHD) i Frautech.

Siedziba grupy Andritz Separation znajduje się w Austrii. Od kilkunastu lat dostarcza sprawdzone technologie filtracyjne i zajmuje się głównie produkcją wirówek koszowych z osią poziomą i wirówek pulsacyjnych fabrykatu KMPT. Od spółki KHD/Bird i innych producentów przejęte dekantery i wirówki sedymentacyjne również stanowią ważną częścią programu produkcyjnego i są stale doskonalone.

Andritz Separation również oferuje inne wirówki specjalistyczne, na przykład wirówki ślimakowo-sitowe i wirówki wibracyjne. Poprzez przejęcie firmy Frautech do portfolio produktów grupy Andritz Separation dodano wirówki talerzowe samoczyszczące do użycia w przemyśle spożywczym i mleczarskim.

Obecny asortyment produktów Andritz Separation obejmuje wszystkie najważniejsze technologie wirówkowe. Według informacji firmy z 2015 r., w 40 zakładach rozproszonych po 24 krajach na całym świecie zatrudnionych jest 2000 pracowników w zakresie urządzeń, systemów i usług.

Łącznie grupa Andritz zatrudnia 25.000 pracowników. Oferuje produkty i usługi między innymi dla elektrowni wodnych, przemysłu papierniczego jak i metalurgicznego.

U nas znajdziesz najważniejsze rodzaje wirówek Andritz Separation (Frautech), Krauss-Maffei (KMPT) oraz KHD (Bird-Humboldt):

Napisz do nas!

Prosimy dodać 1 i 2.