CZĘŚCI ZAMIENNE DO DEKANTERÓW, SEPARATORÓW I WIRÓWEK

U nas w Centrimax znajdziesz duży wybór oryginalnych części zamiennych, używanych jak i nieużywanych, firm GEA Westfalia Separator, Alfa Laval, Flottweg i innych.

Ze względu na duże obciążenie maszyn używanych w zakładach produkcyjnych, należy regularnie wymienić poszczególne części. Na właśnie takie przypadki u nas znajdziesz bogatą ofertę części zapasowych.
A w przeciwieństwie do konkurencji, świecimy krótkim czasem dostawy. Jeśli zamówiona część jest dostępna w magazynie, wysyłamy ją natychmiast po skrupulatnym przeglądzie. Dla niektórych urządzeń przegląd części zamiennych jest konieczna, ponieważ jako profesjonalny partner jesteśmy zobowiązani do zapewniania najwyższego standardu bezpieczeństwa. Większość sprzętu znajduje się w naszym magazynie centralnym w Kolonii (Niemcy). Kiedy chcesz, możesz przyjechać do naszego magazynu i przyjrzeć się częścią przed zamówieniem.

Gdy u producentów oryginalnego sprzętu (OEM) bezproblemowo można nabyć łożyska kulkowe lub uszczelki, znacznie trudniej jest uzyskać na przykład pojedyncze części bębna. Zwłaszcza jak zwrócisz uwagę na nasze niskie ceny, zrozumiesz, dlaczego warto skontaktować się z Centrimax.

Uszkodzenia mechaniczne, na przykład erozja, korozja, zarysowanie czy pęknięcie części bębna, mogą mieć fatalne skutki przede wszystkim dla bardzo szybko obracających się maszyn. Wtedy nie opłaca się kupować nowych części zamiennych. Ponieważ oryginalna część zamienna bywa droższa u producenta niż całkowicie odnowiona maszyna od Centrimax. Nasi klienci mogą potwierdzić, że całkowicie odnowione przez nas maszyny mają taką samą żywotność jak fabrycznie nowe urządzenia. Nasi eksperci chętnie Ci doradzą.
Skontaktuj się z nami, jeśli nie znajdziesz poszukiwanej części zamiennej w naszym asortymencie. Mamy do dyspozycji dużo więcej części niż podano w bazie danych na stronie internetowej, w której znajdują się tylko najczęściej zapytanych części. Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularza kontaktowego:

Tel.: +49(0)2236-393530
Fax: +49(0)2236-393559

E-mail: info@centrimax.com

Napisz do nas!

Prosimy obliczyć 4 plus 3.