Bieg próbny i uruchomienie

Oferujemy pełen pakiet usług: Kupując wyremontowaną wirówkę skorzystasz podwójnie: odnosisz mniejsze koszty inwestycyjne w porównaniu z kupnem fabrycznie nowej maszyny. Poza tym, dzięki dużej dostępności magazynowej Centrimax oferujemy o wiele krótszy czas dostawy. Po pomyślnym zakończeniu przeglądu technicznego, na życzenie, nasi specjaliści pomogą Ci również w uruchomieniu i wdrożeniu maszyny w istniejące procesy produkcyjne na miejscu.

Po remoncie wirówki przeprowadzamy dokładny bieg próbny na naszym własnym stanowisku kontrolnym. Wykonywane są różne testy wibracji i szczelności. Wyniki testów są dokumentowane w raporcie z przeglądu składującym się z 102 punktów. Maszyna dopiero wtedy opuści teren zakładu, kiedy dostała zielone światło od wszystkich kierowników działów.

Większość naszych klientów stawia na doświadczenie Centrimax podczas uruchomieniu i integracji maszyny w istniejące procesy. Mamy ponad 50 lat doświadczenia w zakresie technologii separacji odśrodkowej. Dzięki temu posiadamy obszerną wiedzę specjalistyczną w zakresie procesów i budowy maszyn. Bardzo chętnie korzystamy z tej wiedzy na Twoją korzyść.

Napisz do nas!

Prosimy obliczyć 3 plus 8.