

Typ: XMNX 6050
Producent: Alfa Laval
Opis: 2-fazowa wirówka dekantacyjna
Średnica bębna: 575
Wykonanie bębna: Stożek płaski
Długość bębna: Wydłużona

Dwufazowy dekantator firmy Alfa Laval, model XMNX 6050, oferuje efektywne rozwiązanie do separacji cieczy i ciał stałych. Z średnicą bębna wynoszącą 575 mm oraz wydłużoną długością bębna, ten dekantator optymalizuje proces separacji i zapewnia wysoką wydajność przepływu.
Wymiary bębna
Bęben o płaskim stożku umożliwia celową separację faz. Ta konstrukcja wspiera efektywne odprowadzanie cieczy i zapewnia niezawodne opróżnianie ciał stałych. Wydłużony korpus bębna przyczynia się do poprawy jakości separacji i maksymalizuje efektywność procesu.
Zalety dla klienta
Dzięki precyzyjnej konstrukcji XMNX 6050 użytkownicy korzystają z wysokiego poziomu bezpieczeństwa operacyjnego oraz długiej żywotności maszyny. Łatwa obsługa i konserwacja redukują nakłady i koszty eksploatacji. Dekantator idealnie nadaje się do zastosowań, w których wymagana jest niezawodna separacja cieczy i ciał stałych.
Jako doświadczony dostawca separatorów i dekantorów, Centrimax jest dobrym i niezawodnym dostawcą tej maszyny.
Zapytaj o maszynę: XMNX 6050
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
- Remont kapitalny
- Nowy sterownik PLC
- Jakość pierwszej klasy
- Własne stanowisko kontrolne
- Do 70% taniej
- Uruchamianie i wdrażanie w procesy
- Gwarancja
- Serwis posprzedażny
- Doradztwo niezależne od producenta
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.