Typ: WHPX 513
Producent: Alfa Laval
Opis: Wirówka talerzowa samoczyszcząca
Alfa Laval WHPX 513 to separator talerzowy z automatycznym usuwaniem osadu, który wyróżnia się przerywanym wyrzutem ciał stałych. Maszyna ta wyposażona jest w podłogę z przesuwanym tłokiem, co umożliwia otwarcie bębna i efektywne usunięcie osadu bez konieczności zatrzymywania maszyny. Zwiększa to wydajność i redukuje przestoje.
Cecha techniczne
WHPX 513 został specjalnie zaprojektowany do zastosowań, w których wymagana jest ciągła dezintegracja ciał stałych. Przerywana podłoga z przesuwanym tłokiem zapewnia łatwość obsługi i umożliwia skuteczne opróżnianie bębna. Funkcja ta jest szczególnie korzystna w procesach wymagających stałego oddzielania ciał stałych.
Korzyści dla klientów
Dzięki zastosowaniu Alfa Laval WHPX 513 klienci zyskują wysoką efektywność w usuwaniu ciał stałych. Funkcja automatycznego usuwania minimalizuje nakład pracy związany z konserwacją i maksymalizuje czas pracy. Prowadzi to do poprawy rentowności i optymalnego wykorzystania zasobów.
Centrimax jest niezawodnym dostawcą Alfa Laval WHPX 513 i oferuje kompleksowe wsparcie przy wyborze i wdrażaniu tej maszyny.
Zapytaj o maszynę: WHPX 513
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
- Remont kapitalny
- Nowy sterownik PLC
- Jakość pierwszej klasy
- Własne stanowisko kontrolne
- Do 70% taniej
- Uruchamianie i wdrażanie w procesy
- Gwarancja
- Serwis posprzedażny
- Doradztwo niezależne od producenta
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.