

Typ: WHPX 413 TGD-24
Producent: Alfa Laval
Opis: Wirówka talerzowa samoczyszcząca
Typ bębna: Wyrzut ciał stałych w sposób przerywany, dno suwaka
Dopływ: Otwarty
Odpływ fazy lekkiej: Otwarty
Odpływ fazy ciężkiej: Zainstalowana instalacja odśluzowywania
Uruchomienie opróżniania: Opróżnianie regulowane czasowo
Stopień opróżniania: Opróżnianie zmienne
Wykonanie bębna: purifikatorklarifikator
Typ napędu: Napęd bezpośredni

Alfa Laval WHPX 413 TGD-24 to wszechstronny separator talerzowy wyposażony w przerywany wyrzut stałych cząstek oraz dennicę przesuwną, który może być stosowany zarówno jako purifikator, jak i klarifikator. Ta maszyna zapewnia wydajną separację i usuwanie stałych cząstek, co czyni ją odpowiednią dla szerokiego zakresu zastosowań.
Rodzaj napędu
Separator jest wyposażony w napęd bezpośredni, który gwarantuje niezawodną i efektywną pracę.
Wlot i wylot
Dopływ odbywa się w sposób otwarty, natomiast faza lekka jest odprowadzana za pomocą stałej urządzenia odbierającego.
Konstrukcja bębna
W przypadku purifikacji, z lekkiej fazy ciekłej oddzielana jest cięższa faza ciekła, a dodatkowo możliwe jest usuwanie stałych cząstek.
Opróżnianie
Opróżnianie odbywa się czasowo, przy czym możliwe jest częściowe opróżnianie stałych cząstek.
Zaufaj firmie Centrimax jako swojemu niezawodnemu dostawcy generalnie lub serwisowo odnawianych separatorów, takich jak Alfa Laval WHPX 413 TGD-24.
Zapytaj o maszynę: WHPX 413 TGD-24
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
- Remont kapitalny
- Nowy sterownik PLC
- Jakość pierwszej klasy
- Własne stanowisko kontrolne
- Do 70% taniej
- Uruchamianie i wdrażanie w procesy
- Gwarancja
- Serwis posprzedażny
- Doradztwo niezależne od producenta
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.