Typ: SG2-400
Producent: Alfa Laval
Opis: 2-fazowa wirówka dekantacyjna
Średnica bębna: 450
Wykonanie bębna: Stożek płaski
Długość bębna: Zwykła
Alfa Laval SG2-400 to wydajny dekantator dwufazowy, który wyróżnia się swoją tromblą o płaskim stożku. Ta specjalna geometria tromby umożliwia efektywne oddzielanie ciał stałych od cieczy. Dzięki normalnej długości tromby dekantator oferuje zrównoważoną wydajność w różnych zastosowaniach.
Efektywne oddzielanie
SG2-400 zapewnia skuteczne oddzielanie ciał stałych z cieczy. Tromba o płaskim stożku optymalizuje proces i zapewnia równomierne rozłożenie materiału, co zwiększa efektywność oddzielania.
Solidna konstrukcja
Konstrukcja dekantatora została zaprojektowana z myślą o trwałości. Wysokiej jakości materiały oraz przemyślana budowa gwarantują niezawodną wydajność przez długi czas.
Wszechstronność zastosowań
Alfa Laval SG2-400 nadaje się do wielu zastosowań w przemyśle spożywczym i napojowym, a także w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym. Jego elastyczność czyni go cennym uzupełnieniem różnych procesów produkcyjnych.
Centrimax to dobry i niezawodny dostawca Alfa Laval SG2-400, oferujący kompleksowe wsparcie przy wyborze i wdrażaniu tej maszyny.
Zapytaj o maszynę: SG2-400
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
- Remont kapitalny
- Nowy sterownik PLC
- Jakość pierwszej klasy
- Własne stanowisko kontrolne
- Do 70% taniej
- Uruchamianie i wdrażanie w procesy
- Gwarancja
- Serwis posprzedażny
- Doradztwo niezależne od producenta
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.