Typ: SA 20-03-076
Producent: GEA Westfalia Separator
Opis: Wirówka talerzowa samoczyszcząca
Wykonanie bębna: Bęben oddzielający
Wylot cieczy: Z zabierakiem pojedynczym
Rama i napęd: Wykonanie standardowe
Wykonanie kołpaka i filtru ciał stałych: Wykonanie sanitarne
Typ napędu bębna: Silnik kołnierzowy poziomy

Odkryj GEA Westfalia Separator SA 20-03-076, separator talerzowy z funkcją samoczynnego wyrzutu, zaprojektowany specjalnie do wymagających procesów separacji. Ta maszyna oferuje efektywne rozwiązanie do separacji cieczy i ciał stałych w różnych zastosowaniach przemysłowych.
Rodzaj napędu
Separator jest wyposażony w silnik kołnierzowy w poziomej konfiguracji, co zapewnia niezawodne i równomierne przenoszenie mocy.
Wlot i wylot
Odprowadzanie cieczy odbywa się za pomocą pojedynczego chwytaka, który umożliwia precyzyjne i kontrolowane pobieranie oddzielonych faz.
Wykonanie bębna
Podczas oczyszczania cięższa faza ciekła jest oddzielana od lżejszej fazy ciekłej, a dodatkowo mogą być usuwane ciała stałe.
Zaufaj Centrimax jako swojemu niezawodnemu dostawcy separatorów po generalnym lub serwisowym remoncie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i ofert.
Zapytaj o maszynę: SA 20-03-076
Formularz do zapytania +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
- Remont kapitalny
- Nowy sterownik PLC
- Jakość pierwszej klasy
- Własne stanowisko kontrolne
- Do 70% taniej
- Uruchamianie i wdrażanie w procesy
- Gwarancja
- Serwis posprzedażny
- Doradztwo niezależne od producenta
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.