Szczegóły produktu

RTB 45-51-576

GEA Westfalia Separator
Wirówka talerzowa bez samooczyszczenia

Placeholder

Typ: RTB 45-51-576

Producent: GEA Westfalia Separator

Opis: Wirówka talerzowa bez samooczyszczenia

Wykonanie bębna: Bęben oddzielający

Wylot cieczy: Z podwójnym zabierakiem

Rama i napęd: Wykonanie odporna na ciśnienie

Wykonanie kołpaka i filtru ciał stałych: Wykonanie sanitarne

Typ napędu bębna: Silnik kołnierzowy

banner claiming 100% quality check
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną

Separator talerzowy z pełnym płaszczem GEA Westfalia Separator RTB 45-51-576 oferuje niezawodne rozwiązanie do oddzielania ciał stałych z cieczy. Dzięki silnikowi flanszowemu jako napędowi bębna, maszyna zapewnia efektywną i stabilną wydajność.

Efektywne odprowadzanie cieczy

Odprowadzanie cieczy odbywa się za pomocą podwójnego chwytaka, który umożliwia precyzyjne i kontrolowane opróżnianie. Ta funkcja przyczynia się do optymalizacji procesu separacji i zapewnia czyste oddzielenie ciał stałych.

Solidna konstrukcja

Stelaż i napęd są zaprojektowane w wersji ciśnieniowej. Taka konstrukcja zapewnia wysoką stabilność i trwałość maszyny, nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Wykonanie sanitarno-higieniczne

Pokrywy i chwytak ciał stałych są zaprojektowane w wersji sanitarnej. Umożliwia to łatwe czyszczenie i konserwację, co jest szczególnie korzystne w obszarach wrażliwych na higienę.

GEA Westfalia Separator RTB 45-51-576 to niezawodny wybór dla firm, które cenią jakość i efektywność. Centrimax jest dobrym i wiarygodnym dostawcą tej maszyny.

Powiadomienie o zapasach
Prosimy obliczyć 7 plus 1.
 
Wróć do listy wyników

Nasze zalety

  • Ponad 60 lat doświadczenia
  • Remont kapitalny
  • Nowy sterownik PLC
  • Jakość pierwszej klasy
  • Własne stanowisko kontrolne
  • Do 70% taniej
  • Uruchamianie i wdrażanie w procesy
  • Gwarancja
  • Serwis posprzedażny
  • Doradztwo niezależne od producenta

Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.

Napisz do nas!

Prosimy dodać 4 i 7.