Typ: PANX 728
Producent: Alfa Laval
Opis: 2-fazowa wirówka dekantacyjna
Średnica bębna: 450
Wykonanie bębna: Stożek płaski
Długość bębna: Zwykła
        Alfa Laval PANX 728 to wydajny dekantor dwufazowy, zaprojektowany do efektywnego rozdzielania cieczy i ciał stałych. Dzięki normalnej długości bębna ten dekantor oferuje niezawodne rozwiązanie dla różnych zastosowań w przemyśle.
Efektywne rozdzielanie
PANX 728 umożliwia skuteczne oddzielanie ciał stałych od cieczy. Konstrukcja dekantora zapewnia efektywne usuwanie ciał stałych, co obniża koszty eksploatacji i poprawia jakość produktu.
Solidna konstrukcja
Solidna konstrukcja Alfa Laval PANX 728 gwarantuje długą żywotność i minimalne wymagania dotyczące konserwacji. Czyni to go opłacalnym wyborem dla firm, które polegają na niezawodności.
Wszechstronne zastosowania
Dekantor nadaje się do wielu zastosowań, w tym w przemyśle spożywczym i napojowym oraz w produkcji chemicznej i farmaceutycznej. Jego elastyczność pozwala na efektywne przetwarzanie różnych produktów.
Jako doświadczony dostawca maszyn, Centrimax jest niezawodnym dostawcą Alfa Laval PANX 728. Zaufaj naszej wiedzy i zaangażowaniu w jakość.
Zapytaj o maszynę: PANX 728
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
 - Remont kapitalny
 - Nowy sterownik PLC
 - Jakość pierwszej klasy
 - Własne stanowisko kontrolne
 - Do 70% taniej
 - Uruchamianie i wdrażanie w procesy
 - Gwarancja
 - Serwis posprzedażny
 - Doradztwo niezależne od producenta
 
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.