

Typ: NX 9050
Producent: Alfa Laval
Opis: 2-fazowa wirówka dekantacyjna
Średnica bębna: 1016
Wykonanie bębna: Stożek płaski
Długość bębna: Wydłużona

Alfa Laval NX 9050 to wydajny dekantator dwufazowy, zaprojektowany do efektywnego rozdzielania cieczy i ciał stałych. Z średnicą bębna wynoszącą 1016 mm i wydłużoną długością bębna, model ten oferuje zoptymalizowaną wydajność separacji.
Wykonanie bębna
Bęben o płaskim stożku zapewnia równomierne rozłożenie przetwarzanego medium i umożliwia skuteczną separację. Taka konstrukcja wspiera odprowadzanie cieczy z bębna i przyczynia się do efektywności procesu.
Zalety dla klienta
Alfa Laval NX 9050 oferuje niezawodne rozwiązanie dla zastosowań, w których wymagana jest precyzyjna separacja ciał stałych i cieczy. Wydłużona długość bębna poprawia czas przebywania medium, co prowadzi do lepszej separacji. To redukuje zużycie energii i zwiększa opłacalność Państwa procesów.
Jako doświadczony dostawca separatorów i dekantorów, Centrimax jest dobrym i wiarygodnym dostawcą dla Alfa Laval NX 9050. Zaufajcie naszej wiedzy i kompleksowej ofercie serwisowej.
Zapytaj o maszynę: NX 9050
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
- Remont kapitalny
- Nowy sterownik PLC
- Jakość pierwszej klasy
- Własne stanowisko kontrolne
- Do 70% taniej
- Uruchamianie i wdrażanie w procesy
- Gwarancja
- Serwis posprzedażny
- Doradztwo niezależne od producenta
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.