Typ: NX 309 S-31
Producent: Alfa Laval
Opis: 2-fazowa wirówka dekantacyjna
Średnica bębna: 234
Wykonanie bębna: Stożek płaski
Długość bębna: Zwykła
Alfa Laval NX 309 S-31 to wydajny dekantator dwufazowy, zaprojektowany do efektywnego rozdzielania cieczy i ciał stałych. Z średnicą bębna wynoszącą 234 mm oraz konstrukcją bębna o płaskim stożku, model ten zapewnia optymalną wydajność separacji.
Cecha techniczne
Długość bębna klasyfikowana jest jako normalna, co zapewnia zrównoważoną zdolność przetwarzania. Dekantator działa z jednym wlotem, który przyjmuje cieczy do rozdzielenia. Wyloty są zaprojektowane w sposób umożliwiający efektywne odprowadzanie oddzielonych faz.
Zalety produktu
Alfa Laval NX 309 S-31 umożliwia niezawodne oddzielanie ciał stałych od cieczy, co poprawia jakość produktu końcowego. Bęben o płaskim stożku zapewnia równomierne rozłożenie materiału i optymalizuje proces separacji. Prowadzi to do wyższej efektywności i niższych kosztów eksploatacji.
Dla technicznych nabywców i inżynierów, ten dekantator stanowi solidne rozwiązanie dla wymagających zastosowań. Centrimax jest dobrym i niezawodnym dostawcą tej maszyny i wspiera Państwa w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla Państwa potrzeb.
Zapytaj o maszynę: NX 309 S-31
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
- Remont kapitalny
- Nowy sterownik PLC
- Jakość pierwszej klasy
- Własne stanowisko kontrolne
- Do 70% taniej
- Uruchamianie i wdrażanie w procesy
- Gwarancja
- Serwis posprzedażny
- Doradztwo niezależne od producenta
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.