Typ: Craft plug & brew skid 100
Producent: GEA Westfalia Separator
Opis: Wirówka talerzowa samoczyszcząca
Wykonanie bębna: Bęben oczyszczający
Wylot cieczy: Z zabierakiem pod ciśnieniem
Rama i napęd: Wykonanie standardowe
Wykonanie kołpaka i filtru ciał stałych: Wykonanie sanitarne
Typ napędu bębna: Silnik kołnierzowy pionowy
GEA Westfalia Separator Craft plug & brew skid 100 to samowyładowczy separator talerzowy, który został specjalnie zaprojektowany do klarowania cieczy. Dzięki swojej trommie klarującej skutecznie usuwa ciała stałe z przetwarzanej cieczy. Odpływ cieczy odbywa się za pomocą chwytaka pod ciśnieniem, co zapewnia niezawodne i ciągłe opróżnianie.
Robustna konstrukcja
Urządzenie wyposażone jest w standardową ramę oraz pionowy silnik flanszowy, który zapewnia stabilną i wydajną jednostkę napędową. Taka konstrukcja gwarantuje wysoką niezawodność operacyjną oraz długowieczność maszyny.
Wykonanie sanitarno-higieniczne
Sanitarno-higieniczne wykonanie pokryw i zbiornika na ciała stałe zapewnia przestrzeganie wysokich standardów higieny. Jest to szczególnie istotne w zastosowaniach, w których jakość produktów końcowych ma kluczowe znaczenie.
Połączenie efektywnego usuwania ciał stałych i robustnej konstrukcji sprawia, że GEA Westfalia Separator Craft plug & brew skid 100 jest cennym rozwiązaniem dla firm, które polegają na niezawodnych separatorach. Centrimax jest dobrym i wiarygodnym dostawcą tej maszyny.
Zapytaj o maszynę: Craft plug & brew skid 100
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
- Remont kapitalny
- Nowy sterownik PLC
- Jakość pierwszej klasy
- Własne stanowisko kontrolne
- Do 70% taniej
- Uruchamianie i wdrażanie w procesy
- Gwarancja
- Serwis posprzedażny
- Doradztwo niezależne od producenta
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.