Typ: BTUX 510 T-30
Producent: Alfa Laval
Opis: Wirówka dyszowa
Typ bębna: Dysze wewnętrzne, rura myjąca do odprowadzania ciał stałych
Dopływ: Otwarty
Odpływ fazy lekkiej: Zainstalowana instalacja odśluzowywania
Odpływ fazy ciężkiej: Zainstalowana instalacja odśluzowywania
Wykonanie bębna: Klaryfikator
Typ napędu: Nie określono
Alfa Laval BTUX 510 T-30 to wydajny dyszy separator, zaprojektowany do efektywnego oddzielania ciał stałych z cieczy. Dzięki swojej specjalnej budowie bębna jako klarifikatora, niezawodnie usuwa ciała stałe z przetwarzanej cieczy.
Projekt bębna i wyloty
Wewnętrzne dysze oraz rura łuszcząca umożliwiają efektywne wydobycie ciał stałych. Wlot jest zaprojektowany jako otwarty, co ułatwia obsługę i eksploatację maszyny. Wylot dla lekkiej fazy jest również otwarty, podczas gdy ciężka faza jest odprowadzana przez stałe urządzenie łuszczące. Taka konstrukcja zapewnia niezawodne odprowadzanie różnych faz i optymalizuje proces separacji.
Zalety dla klienta
Dzięki zastosowaniu Alfa Laval BTUX 510 T-30 klienci zyskują efektywne usuwanie ciał stałych z cieczy. Otwarta konstrukcja wlotów i wylotów umożliwia łatwą integrację z istniejącymi procesami. Maszyna jest idealna do zastosowań, w których wymagane jest oddzielanie ciał stałych z cieczy.
Jako doświadczony dostawca separatorów i wirówek, Centrimax jest niezawodnym partnerem dla Alfa Laval BTUX 510 T-30. Oferujemy kompleksowe wsparcie i ekspertyzę, aby zapewnić, że otrzymasz optymalne rozwiązanie dla swoich potrzeb.
Zapytaj o maszynę: BTUX 510 T-30
Brak w magazynie - zamów maszynę alternatywną +49(0)2236-393530 info@centrimax.com Udostępnij na WhatsAppNasze zalety
- Ponad 60 lat doświadczenia
- Remont kapitalny
- Nowy sterownik PLC
- Jakość pierwszej klasy
- Własne stanowisko kontrolne
- Do 70% taniej
- Uruchamianie i wdrażanie w procesy
- Gwarancja
- Serwis posprzedażny
- Doradztwo niezależne od producenta
Jeśli nie znajdziesz tutaj maszyny, której szukasz, skontaktuj się z nami.